Hypoindex.cz

hypoindex.cz

Hypoindex.cz

Hypoindex.cz publikuje informace ze světa financování bydlení. Pojem Fincentrum Hypoindex je však již mnoho let uznávaným měřítkem průměrné úrokové sazby u hypoték v České republice. Hypoindex si za dobu existence vybudoval důležité místo na trhu a je uznávanou hodnotou odborníky i médii.

Proč inzerovat na portálu Hypoindex.cz?

 1. Lukrativní cílová skupina
  Čtenáři našeho portálu jsou ve většině případů lidé rozhodující se jak zajistit financování bydlení, realitní makléři i odborníci finančního trhu. Čtenáři Hypoindex.cz jsou aktivní lidé, zajímající se o okolní dění a finance, nikoliv jen běžní uživatelé internetu hledající erotiku, nebo zábavu.
 2. Plný inzertní servis
  Součástí každé reklamní kampaně na Hypoindex.cz jsou kompletní statistiky a vyhodnocení kampaně. V případě zájmu Vám naši specialisté pomohou s vytvořením vhodně zacílené inzerce a doporučí reklamní formáty vhodné pro Váš produkt nebo službu.
 3. Image
  Finanční portál Hypoindex.cz je pro své čtenáře důvěryhodným zdrojem informací. Čtenáři Hypoindex.cz tak veškeré informace včetně reklam vnímají jako důvěryhodné informace.
 4. Individuální přístup
  Ke každému klientovi máme velmi individuelní přístup. Každá reklamní kampaň je pro nás stejně důležitá, neboť i z malé reklamní kampaně se může díky výborné zkušenosti stát oboustranně výhodný dlouhodobý obchodní vztah.
 5. Profesionalita
  Jde nám především o naše čtenáře, neboť právě naši čtenáři Vám mohou zajistit vyšší odbyt služeb i výrobků. Proto každému klientovi sdělujeme své dojmy v případech, kdy jsou na místě pochybnosti o komunikačním sdělení v reklamě nebo úspěchu. Každý klient tak zhodnocuje své marketingové prostředky na maximální úrovni.

Vyžádejte si aktuální ceny a možnosti inzerce. Kontakt obchodní oddělení: reklama@hypoindex.cz