Nejkvalitnější poradenství v ČR

Kvalitní poradenství Fincentrum prokazuje v mnoha nezávislých testech a soutěžích:


Českých 100 Nejlepších

V roce 2010 se Fincentrum ČR jako jediná a historicky první finančně-poradenská společnost umístila na žebříčku prestižního hodnocení „Českých 100 Nejlepších“, tedy stovky nejlepších firem v ČR. Stejný úspěch zopakovala i v letech 2011, 2012, 2013 i 2014. Žebříček sta nejlepších firem České republiky je vyhlašován od roku 1996 vždy za podpory nejvyšších představitelů státu a špiček českého podnikatelského prostředí. 

Více info na: http://www.comenius.cz/ceskych-100-nejlepsich.htm.

 

Test týdeníku EURO

V roce 2012 ocenil týdeník EURO kvalitu poradenských služeb Fincentra a vyhodnotil ve svém testu Fincentrum jako nejlepší finančně-poradenskou společnost pro penzijní reformu. 

 

Mystery Shopper časopisu Finanční poradce

V roce 2010 získalo Fincentrum ČR prvenství v testech Mystery Shopperu odborného magazínu FP-finanční poradce za odborné, věcné a rychlé odpovědi.

 

Česká televize

Společnost Fincentrum ČR zvítězila v testu finančních poradců, který odvysílala Česká televize v pořadu Černé ovce v březnu 2008. Testovány byly čtyři nejvýznamnější české poradenské společnosti: AWD, Fincentrum, OVB a Partners for life planning. Vynikající hodnocení je o to cennější, že pořad České televize "Černé ovce/Testoviny" získal právě v den testu ocenění Evropské komise za spotřebitelskou osvětu.
Video ke stažení zde: cerne-ovce.wmv.

 

Ekonomický týdeník Profit
V srpnu 2009 zvítězilo české Fincentrum také v testu finančních zaměstnaneckých výhod podnikatelského týdeníku Profit.

 

Call centrum Fincentra

O kvalitách služeb Fincentra svědčí zejména spokojenost našich klientů. Fincentrum disponuje zákaznickým call centrem, které denně kontaktuje jednotlivé klienty a zjišťuje jejich spokojenost s prací našich finančních poradců. V roce 2010 dosáhla spokojenost klientů Fincentra 98 %!