Naše služby

financni-poradenstvi

Divize Finanční poradenství

je klíčovou divizí Fincentra. Od roku 2003 poradci společností Fincentru ČR 

a Fincentrum SR obsloužili více než 100 000 klientů, tedy téměř 2 % dospělé populace České republiky. Ročně společně pomůžeme více než 3 000 rodinám k novému bydlení! Díky sofistikované interní podpoře a propracovanému systému vzdělávání je práce spolupracovníků Fincentra kvalifikovaná a vysoce profesionální. Důraz klademe na kvalitu, etický přístup a zodpovědnost za zájmy klienta. Proto zájem o služby finančního poradenství rok od roku roste.

fctr-corporate

Divize Korporátních obchodů

je zaměřena na komplexní zajištění potřeb malých a středních podnikatelů, organizací 

a státních institucí v oblasti pojištění. Zastřešuje oddělení Zaměstnaneckých výhod, která již od roku 2001 pomáhá firmám optimálně využívat finanční produkty v personální politice. Součástí divize Korporátních obchodů je i pojištění podnikatelů, průmyslu 

a flotilová pojištění vozidel. Divize se také věnuje odbornému vzdělávání zaměstnanců ve finanční oblasti a realizuje speciální kurz Základy finanční vzdělanosti.

event-management

Divize Event Management
pořádá prestižní společenské projekty v rámci finančního sektoru. Již od roku 2002 každoročně organizuje jedno z nejvýznamnějších společenských ocenění Fincentrum Banka roku a od roku 2003 i ocenění Zaměstnavatel roku. V roce 2010 Fincentrum poprvé vyhlašuje výsledky analýzy investičního trhu, tzv. Investici roku, které má své zastoupení i na Slovensku.

fctr-media

Fincentrum Media
provozuje odborné internetové portály www.investujeme.cz, www.investujeme.sk, www.hypoindex.cz, www.ceskereformy.cz a www.overeniporadcu.cz.
Investujeme.cz je nejsledovanější české médium v oblasti finančního poradenství, stejně tak jako Fincentrum Hypoindex, který se stal důležitým pomocníkem v otázce financování bydlení. Portál CeskeReformy.cz přináší detailní a nezkreslené informace, názory a studie k probíhajícím vládním reformám. Ostrý provoz webu v březnu 2011 odstartoval předseda vlády Petr Nečas. V červnu 2012 spustilo Fincentrum odborný portál overeniporadcu.cz, na kterém si spotřebitelé a klienti mohou ověřit svého finančního poradce.