Kariéra

Spolupracovníci Fincentra pomáhají budovat firmu, a proto je důležité, aby se jednalo o jedince, kteří hledají nové výzvy, neustále zdokonalují své odborné znalosti a věnují patřičnou pozornost klientské péči.

Vaše vlastní kariéra je Vaším vlastním rozhodnutím. Fincentrum Vám dává k dispozici nástroje, které můžete využít pro svůj profesní růst.

 

Kdo se může stát FINANČNÍM PORADCEM?

Finančním poradcem a spolupracovníkem Fincentra se může stát každý, kdo splňuje základní kritéria vycházející 

z uceleného systému kariéry Fincentra. Důležitými parametry jsou komunikační schopnosti, proklientský přístup, etika 

a morálka při práci s klientem. 

 

Pokud stále váháte přidat se k nejlepším finančním poradcům na trhu, nechte se inspirovat příběhy úspěšných spolupracovníků. 


Věra Havlíčková, oblastní ředitelka společnosti Fincentrum

Dnes úspěšná finanční poradkyně a oblastní ředitelka Věra Havlíčková započala svou profesní kariéru jako učitelka 

v Mateřské škole, kde na pozici ředitelky působila 17 let. Rok 2008 byl pro Věru zlomový, jelikož podepsala Smlouvu 

o spolupráci s Fincentrem a tím začala její velmi úspěšná kariéra v oblasti finančního poradenství. I když začátky v naprosto odlišném oboru nebyly lehké, v současné době má Věra stovky spokojených klientů, příjemný pracovní kolektiv 

a to nejdůležitější je, že sama cítí uspokojení z vlastní seberealizace ve finančním oboru. 


Ladislav Kučírek, regionální ředitel společnosti Fincentrum

Po 10 letech pracovního působení v oblasti financí přešel v roce 2008 do společnosti Fincentrum. Ladislav za svůj největší dosavadní úspěch v kariéře považuje splnění podmínek na pozici regionálního ředitele ve Fincentru, které dosáhl po pouhých 18 měsících. 


Jaroslav Stroukal, oblastní ředitel společnosti Fincentrum

Jaroslav se v oblasti financí pohybuje již od roku 1993. V roce 2007 udělal zásadní životní rozhodnutí a přešel do společnosti Fincentrum, kde momentálně působí na pozici oblastního ředitele. Záleží mu, aby do Fincentra přicházeli pouze schopní lidé, protože ti se ve velké míře stanou také úspěšnými. 

 

Daniel Kučera, oblastní ředitel společnosti Fincentrum
Daniel přišel do společnosti Fincentrum z bankovních institucí GE Money Bank a ČSOB. Od roku 2007 pracuje jako uznávaný finanční poradce, který se během několika let úspěšně vypracoval na pozici Oblastního ředitele. Práce ve Fincentru znamená pro Daniela především svobodu v rozhodování, které si nesmírně cení. Zároveň vidí budoucnost 

v individuálním přístupu ke klientovi, o který se ostatní finanční instituce zatím nepříliš úspěšně snaží. 

Renata Křemenáková, manažerka společnosti Fincentrum

Renata pracovala 12 let v Komerční bance a v roce 2011 přešla do Fincentra. Pouze jediný rok ji stačil k tomu, aby se dostala až na manažerskou pozici, která ji naplňuje, ale její cíle míří mnohem výš. Krédem Renaty je dělat práci, která člověka baví. Z toho důvodu zastává názor, že se změnou by nikdo neměl váhat, protože není na co čekat.

 


Co znamená pojem FINANČNÍ PORADCE?

Finanční poradce je nezávislý odborník na osobní finance, který je schopen klientovi nabídnout nejvhodnější řešení tak, aby byly klientovy finance co nejefektivněji vynaloženy a zúročeny. Finanční poradce spolupracuje se širokou síti finančních institucí (banky, pojišťovny, investiční domy aj.) a má tak ucelený přehled o nabídkách, poplatcích, výši úroků a dalších informací. Poradce tak může doporučit nejvhodnější produkt s ohledem na potřeby a finanční cíle klienta.

Každý finanční poradce pracuje s klienty individuálně, řídí se etickými kodexy a finanční řešení a produkty doporučuje na základě svých odborných znalostí a informací analytického oddělení společnosti.

 

Jak se stát FINANČNÍM PORADCEM?

Chcete podnikat ve financích? Rádi komunikujete s lidmi? Fincentrum dává příležitost každému, kdo hledá nové výzvy, zajímá se o finance a klade důraz na neustálý rozvoj svých odborných znalostí. Učený z nebe nespadl, a proto Fincentrum vyvinulo ucelený systém vzdělávání, který novým zájemcům nabízí maximální odbornou podporu na jakékoliv pozici. Více informací v sekci Vzdělávání.

 

 

 

V případě zájmu nás prosím kdykoliv zdarma kontaktujte na naší klientské lince: 800 99 00 99.